Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.
Wyślemy odpowiedź na adres podany jak najszybciej.

Kontakt

ZDOBĄDŹ WIĘCEJ INFORMACJI O ARCHIMEDE

Aby otrzymać więcej informacji o Archimede, proszę wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy sie z Tobą niezwłocznie.


* Klikając WYŚLIJ akceptujesz nasze warunki dotyczące zbierania i używania Twoich danych (Polityka Prywatności)


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SWOIM KRAJU

Wybierz kraj poniżej, aby znalezć przedstawiciela w Twoim kraju.

Austria

direkt cnc-systeme gmbh
Mr. Jürgen Blessing
+49(0)7172/93770-0
juergen.blessing@direkt.net

Belgium

Bertrand bvba
Mr. Bertrand Stuyts
+32.474999420
bertrand@kosmosoft.eu
Heideweg 39
Halle-Zoersel

Belgium (French speaking area)
WPS Software & More

Mr. Ivan Lezzi
+39.3497710155
ivan.lezzi@kosmosoft.eu

France

WPS Software & More
Mr. Ivan Lezzi
+39.3497710155
ivan.lezzi@kosmosoft.eu

Germany

direkt cnc-systeme gmbh
Mr. Jürgen Blessing
+49(0)7172/93770-0
juergen.blessing@direkt.net

Ireland

Mr. Stefano Frignani
+39.3931335024
stefano.frignani@kosmosoft.eu

Holland

Bertrand bvba
Mr. Bertrand Stuyts
+32.474999420
bertrand@kosmosoft.eu
Heideweg 39
Halle-Zoersel

Poland

Mr. Artur Honisch
+48.662557337
artur.honisch@kosmosoft.eu
Opole

United Kingdom

Mr. Stefano Frignani
+39.3931335024
stefano.frignani@kosmosoft.eu

Czech Republic

Tekma spol. s r.o.
Mr. Leonardo Malloni
+42.548212320
malloni@tekma.cz
Jirankova 31
Brno

Romania

Tech Wood srl
Mr. Davide Lazzari
+40.744539606
info@techwood.ro
Str. Aurel Munteanu nr. 100
Huedin – jud Cluj

Spain

Simatec S.I.
Mr. Luis Ros Garcia
+34.650873510
luis.ros@simatec.biz

Switzerland

direkt cnc-systeme gmbh
Mr. Jürgen Blessing
+49(0)7172/93770-0
juergen.blessing@direkt.net

Switzerland (French speaking area)
WPS Software & More

Mr. Ivan Lezzi
+39.3497710155
ivan.lezzi@kosmosoft.eu

Hungary

ANEST Csoport
Mr. Jozsef Cselényi
+36.309312777
anest@anest.hu
Horgásztói út 1
2600 Vác

Croatia

LESKO Žiri d.o.o.
Mr. Blaž Erznožnik
+386(0)31341299
blaz@lesko.si
Pot v Skale 10
4226 Žiri

Slovenia

LESKO Žiri d.o.o.
Mr. Blaž Erznožnik
+386(0)31341299
blaz@lesko.si
Pot v Skale 10
4226 Žiri

Estonia

Uljan Ltd
Mr. Uldis Janelsins
+371.25600907
info@uljan.lv

Latvia

Uljan Ltd
Mr. Uldis Janelsins
+371.25600907
info@uljan.lv

Lithuania

Uljan Ltd
Mr. Uldis Janelsins
+371.25600907
info@uljan.lv